czwartek, 13 lutego 2014

Walentynkowe rozdanie z Eveline Cosmetics (blog i facebook 13 luty 2014)

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Zabawa internetowa jest organizowana pod nazwą Walentynkowe rozdanie z Eveline Cosmetics i jest zwana dalej: "ZABAWĄ".
2. Organizatorem zabawy jest blog Twoje Źródło Urody. Fundatorem nagród jest Eveline Cosmetics
3. Zabawa prowadzona będzie za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook.
4. Zabawa rozpoczyna się w dniu 13.02.2014 r. o godzinie 20:00:00 czasu polskiego i będzie trwać do dnia 18.02.2014 r. do godziny 24:00:00 czasu polskiego.
5. Regulamin reguluje zasady i warunki udziału w Zabawie, prawa i obowiązki Organizatora oraz prawa i obowiązki osób biorących udział w Zabawie.
6. Udział w Zabawie jest dobrowolny i nieodpłatny.
7. Prawo do udziału w Zabawie przysługuje wyłącznie osobom spełniającym warunki uczestnictwa określone w Regulaminie §2 (osoby te zwane są w dalszej części regulaminu „Uczestnikami”).
8. Poprzez przystąpienie do Zabawy Uczestnik akceptuje w całości treść Regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki udziału w Zabawie.
9. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej Organizatora pod adresem www.twojezrodlourody.blogspot.com oraz www.regulaminytzu.blogspot.com

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W ZABAWIE
1. Uczestnikiem Zabawy („Uczestnik”) może być każda osoba, która ma zarejestrowane konto na portalu społecznościowym Facebook.
2. Prawa uczestnictwa w Zabawie, jak i praw oraz obowiązków z nim związanych, w tym także prawa do żądania wydania uzyskanej w Zabawie nagrody czy innych roszczeń związanych z udziałem w Zabawie, Uczestnicy nie mogą przenosić na osoby trzecie bez uprzedniej, pisemnej zgody Organizatora.
3. Zadaniem w zabawie jest napisanie w komentarzu pod postem konkursowym na blogu Twojego Źródła Urody jakiś przepis na Walentynkowy deser. Należy również obserwować bloga Twoje Źródło Urody. Dodatkowo jeżeli udostępnisz post informujący o starcie zabawy umieszczony na Fan Page Twojego Źródła Urody, a w komentarzu pod nim napiszesz nazwę ulubionego deseru walentynkowego dajesz sobie szansę na zdobycie jednego z dodatkowych 4 zestawów kosmetyków Warunki te bez wyjątku muszą zostać spełnione w trakcie trwania zabawy.
4. Z pośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wyłonionych zostanie 8 Uczestników, czterech biorących udział poprzez Blog i 4 poprzez Facebook organizatora. Wyłoni ich przedstawiciel Organizatora. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie Facebook Organizatora nie później niż 7 dni po terminie zakończenia przyjmowania zgłoszeń do udziału w Zabawie.

§ 3
NAGRODY
1. Wyłonieni przez Organizatora Uczestnicy Zabawy otrzymają: Zestaw 6 kosmetyków marki Eveline Cosmetics
2. Upominek zostanie wysłany na adres przekazany Organizatorowi w nieprzekraczalnym terminie 45 dni roboczych od ogłoszenia wyników Zabawy.
3. Jedna osoba może zdobyć upominek tylko raz w ramach całej Zabawy.
4. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Zabawy, postanowień jej Regulaminu
i ich interpretacji rozstrzyga Organizator.
5. Lista osób, które otrzymają upominek zostanie opublikowana na stronie: https://www.facebook.com/TwojeZrodloUrody
6. W przypadku nie zgłoszenia się wyłonionej osoby i nie przesłania przez nią adresu do wysyłki upominku w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników upominek pozostaje do wyłącznej dyspozycji Organizatora.

§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW ZABAWY
1. Warunkiem odebrania Upominku za udział w Zabawie jest przesłanie swoich prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska oraz adresu, na który ma zostać dostarczony Upominek, w sposób określony przez Organizatora w ogłoszeniu wyników Zabawy.
2. Przystępując do Zabawy i akceptując niniejszy Regulamin Uczestnik wyraża także zgodę
na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora na potrzeby Zabawy (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.).
3. Dane przekazane Organizatorowi w celu realizacji odbioru upominku nie są gromadzone i wykorzystywane do innych celów a w szczególności przekazywane innym podmiotom gospodarczym poza Organizatorem i w szczególnych przypadkach Fundatorem upominku. Niezwłocznie po dostarczeniu upominku dane te zostaną usunięte.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w dowolnym czasie, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Zabawie. Dotyczy
to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności, które należy wykonać by wziąć udział w Zabawie oraz zmian w specyfikacji upominku. Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie www.twojezrodlourody.blogspot.com
2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu bez podania przyczyn.
3. Właściciel portalu społecznościowego Facebook jest całkowicie zwolniony z odpowiedzialności za przebieg wyżej wymienionej Zabawy.
4. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany

oraz stowarzyszony z portalem społecznościowym Facebook.

5 komentarzy:

 1. lody z orzechami wloskimi,zurawina i migdalami+sos toffi

  OdpowiedzUsuń
 2. Pyszne i śliczne czekoladowe muffinki z karmelowym nadzieniem i kremem czekoladowym - pychota, którą przygotowałam wczoraj :)

  Ciasto:
  2 szklanki mąki
  1 łyżeczka proszku do pieczenia
  ¾ szklanki cukru pudru
  2 łyżki kakao
  1 szklanka mleka
  1/3 szklanki oleju
  1 łyżeczka ekstraktu z wanilii
  100 g gorzkiej lub mlecznej czekolady rozpuszczonej w kąpieli wodnej
  1 średnie jajko

  Nadzienie:

  150 g gorzkiej czekolady posiekanej
  ok.10 miękkich karmelków lub toffi
  Krem maślano- czekoladowy:

  200 g masła
  1 łyżka mleka
  2-3 łyżki kakao
  2 szklanki cukru pudru
  opcjonalnie ½ łyżeczki ekstraktu waniliowego

  Dekoracja:
  150 g masy cukrowej lub marcepanowej
  kilka kropli czerwonego barwnika w żelu
  foremka w kształcie serca

  Wykonanie:
  Piekarnik nagrzać do 180°C. Składnik suche wymieszać w jednej misce, mokre w drugiej. Składniki z obu naczyń wymieszać, tylko do połączenia składników. Dodać posiekaną czekoladę, delikatnie wymieszać.
  Papilotki na muffinki wypełnić w ½ wysokości zrobić niewielkie wgłębienie i włożyć do każdego po 1 kawałku cukierka karmelowego lub toffi. Przykryć ciastem do ¾ wysokości papilotek.
  Piec 20-25 minut.
  Czapeczki muffinek odciąć i schrupać :)

  Krem maślano czekoladowy:
  Masło utrzeć mikserem na puszystą masę, dodać kakao i mleko, zmiksować, dodać cukier puder i dokładnie zmiksować. Krem wyłożyć na wierzch każdej babeczki. Odstawić.
  Dekoracja:
  Masę cukrową zabarwić na czerwono lub różowo, rozwałkować na grubość około 3-5 mm, wyciąć serduszka. Przełożyć na pergamin i podsuszyć ze 2-3 godziny. Serduszka ułożyż na wierzchu każdej babeczki.
  Smacznego :)
  pozdrawiam i obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekoladowy tort z truskawkami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. najlepszy i najszybszy w przygotowaniu deser Walentynkowy to świeże truskawki polane czekoladą, posypane białym pieprzem i popijane szampanem :) Obserwuję i pozdrawiam - Basia M.

  OdpowiedzUsuń